بهترین متخصص ارتوپدی در تهران

قبل از اینکه بخواهیم بدانیم بهترین متخصص ارتوپد را چگونه انتخاب کنیم بهتر است بدانیم چه افرادی به متخصص ارتوپد نیاز دارند
• کسانی که دچار شکستگی شدند و نیاز به آتل و گچ گیری دارند و حتی زمانی که مجبور شوند که گچ یا آتل خود را باز کنند .
• کسانی که بر اثر ورزش های حرفه ای سنگین دچار آسیب شده اند.
• انواع تزریق هایی که نیاز است به داخل مفصل ها صورت بگیرد .
• جا انداختن شکستگی ها
• جراحی های مفاصل و استخوان ها
• انجام هرگونه فیزیوتراپی
• و ….

همه ی موارد نام برده شده نیاز به متخصص ارتوپد دارد در واقع با انتخاب ارتوپد مناسب می توانید در مدت زمان بهبود به خودتان کمک کنید .

بهترین متخصص ارتوپدی کیست ؟

هر فردی که به متخصص ارتوپد مراجعه می کند به دلیل آسیب های جدی که به بدنش وارد شده بسیار ناراحت و امکان دارد از لحاظ روحی گرفته باشد زیرا بر اثر آسیب هایی که به بدنش وارد شده درد زیادی کشیده و مانع از کارهای روزمره شده است درنتیجه یک متخصص ارتوپد باید به خوبی این مساله را درک کرده و با توجه به تجربه ای که دارد بتواند بیمار را آرام کند و در مورد راه حل هایی که برای بهبود بیمار در نظر دارد آگاهی کامل و درست دهد و بیمار را از نتیجه عملیات مد نظر به صورت کامل باخبر سازد این کار باعث می شود بیمار با دلی خوش تر برای سلامت خود اقدام و همکاری کند .توجه داشته باشید همکاری با متخصص ارتوپد بسیار مهم و ضروری است زیرا این شما هستید که در درجه ی اول باید به خودتان کمک کنید و توصیه های پزشک را به خوبی گوش کرده و انجام دهید در این هنگام است که پزشک می تواند بیشتر به شما کمک کند و تلاش خود را به صورت کامل انجام دهد .
بهترین متخصص ارتوپد با استفاده از روش های جراحی و روش های غیر جراحی تلاش برای بهبود وضعیت بیماردارد و در صورتی که فرد دچار شکستگی و یا به صورت فلج مادرزادی باشد می تواند رجوع کند تا تحت درمان قرار بگیرد .

شکستگی استخوان

متخصص ارتوپد زانو در تهران

امروزه بسیاری از افراد در پی عوامل مختلفی همچون تروما، آرتروز و یا در اثر کهولت سن از درد زانو رنج می برند. این بیماری در تمام سنین ممکن است برای افراد پیش بیاید. درد زانو اگر که تحت نظر متخصص ارتوپد خوب، بررسی و درمان نشود و به درد مزمن تبدیل شود ممکن است تا همیشه این درد با فرد همراه بماند.

در برخی از مواقع هم امکان دارد فرد در پی تروما و آسیب های ورزشی جدی نیاز به تعویض مفصل زانو داشته باشد. تعویض مفصل زانو در عین حال که از شایع ترین جراحی های مفصل به شمار می رود، یکی از مهم ترین و حساس ترین جراحی ها نیز است. به همین دلیل انتخاب یک جراح زانو خوب و با تجربه از مهم ترین اقدامات قبل از جراحی تعویض مفصل زانو است.

دکتر مسعود صابری، متخصص ارتوپد زانو در تهران آماده خدمت رسانی برای شما عزیزانی که دچار آسیب های مفصلی مربوط  به زانو شده اید، می باشند.

تعویض مفصل زانو

توانایی های متخصص ارتوپد زانو

یک متخصص ارتوپد زانو، قادر به درمان بسیاری از مشکلات مفصل زانو مانند عارضه های درگیر کننده استخوان، عضلات، تاندون و رباط است. جراح زانو در وهله اول اقدام به تجویز درمان های غیر جراحی می کند. اگر پاسخ مناسب از دیگر درمان ها گرفته نشود، در نهایت جراح زانو اقدام به تعویض مفصل زانو خواهد کرد.

چه زمانی متخصص ارتوپد زانو تصمیم به تعویض مفصل زانو می گیرد؟

  • زمانی که فرد حتی در زمان استراحت درد داشته باشد.
  • زمانی که دارو دیگر در کاهش زانو درد، تاثیری نداشته باشد.
  • ساختمان و شکل ظاهری زانو تغییر شدیدی کرده باشد.
  • زمانی که عملکرد حرکتی بیمار به طور کامل تحت تاثیر قرار گرفته باشد. و بیمار قادر به  راه رفتن، بالا و پایین آمدن از پله، نشستن و برخاستن نباشد.

برخی از خدمات دکتر صابری، متخصص ارتوپد زانو در تهران :

تعویض مفصل لگن

تعویض مفصل زانو

زانو درد

روماتیسم جوانان

ارتوپدی