بهترین جراح زانو در تهران

بهترین جراح زانو در تهران

پیدا کردن یک جراح ارتوپدی خوب یا هر پزشک خوب برای درمان بیماری ها موضوعی بسیار چالش برانگیز می باشد که در این مقاله قصد داریم درباره آن مطالبی را ارائه نماییم پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 مشخصات بهترین جراح زانو در تهران 

مدارک جراح زانو باید مورد تایید باشند.

قبل از هر چیز لازم است مطمئن شوید که جراح ارتوپدی شما دارای اعتبار لازم برای معالجه شما است. همه جراحان ارتوپدی با هم برابر نیستند. برخی از آنها در یک رشته خاص مانند جراحی دست، جراحات پزشکی ورزشی، جراحی ستون فقرات و غیره آموزش دیده اند بنابراین لازم است ابتدا نسبت به این موضوع آگاه شوید.

بهترین جراح زانو در تهران

بهترین جراح زانو در تهران

درباره سوابق او تحقیق کنید.

بررسی کنید که جراح زانوی شما در یک روش خاص چقدر تجربه دارد. تماس بگیرید و از مطب آنها سؤال کنید که چه تعداد تاکنون از جراحی در این رابطه انجام داده اند.

تعداد سال های تجربه او را تعیین کنید.

یک جراح زانوی خوب تعداد جراحی های زیادی برای تسریع مهارت خود در سال های متعدد انجام داده است. بنابراین بهترین جراح زانو سال های زیادی به انواع جراحی زانو پرداخته است.

از مربیان محلی ورزشگاه ها بپرسید.

معمولا مربیان ورزشی در باشگاه یا مدارس تعداد زیادی صدمات ورزشی را مشاهده می کرده اند و همه مربیان با تجربه ضمن مدیریت ورزشکاران خود با جراحان ارتوپدی سر و کار دارند و می توانند به شما در پیدا کردن بهترین جراح زانو در تهران کمک کنند.

با دوستان خود بررسی کنید. 

جراحات ارتوپدی بسیار شایع است. با دوستان خود در این رابطه صحبت کنید. بسیاری از افراد احتمالاً توصیه های خوبی را ارائه می دهند.

بهترین جراح زانو را به صورت آنلاین جستجو کنید.

قطعا مراجعه به نام پزشکان و جستجوی اینترنتی می تواند اطلاعات زیادی را درباره آنها به شما نشان دهد.

جراحی زانو

زمانی که درد زانو به وسیله سایر روش ها درمان نشود، بسیاری از افراد جراحی زانو را به عنوان گزینه ای مناسب ارزیابی می کنند.

تعویض مفصل زانو

شایع ترین عمل جراحی زانو، تعویض کامل زانو است، روشی که در آن مفصل آسیب دیده زانو برداشته شده و پروتز از جنس قطعات فلزی، سرامیک و یا پلاستیک جایگزین آن می شود. زانو رایج ترین مفصلی است که تحت عمل تعویض مفصل قرار می گیرد. زمانی که آسیب های جبران ناپذیر به زانو که سبب درد و اختلال در عملکرد آن شده با سایر روش های محافظه کارانه درمان نشود، تعویض مفصل زانو گزینه ای مناسب محسوب می گردد.

دکتر مسعود صابری جراح ارتوپد در غرب تهران می باشد . جهت دریافت مشاوره از دکتر صابری با شماره های 44977448-44977439 تماس حاصل نمایید، همچنین شما عزیزان می توانید از پیج اینستاگرام دکتر صابری دیدن فرمائید.

آرتروسکوپی

آرتروسکوپی یک جراحی زانو با حداقل تهاجم است که با وارد کردن یک دوربین بسیار کوچک و ابزار باریک از طریق برش های کوچک در پوست بالای زانو انجام می شود. جراحی آرتروسکوپی برای موارد زیر قابل استفاده است:

• برداشتن یا ترمیم منیسک پاره شده

• برای ترمیم رباط صلیبی پاره شده

• برای جدا کردن قسمت های پاره شده غضروف مفصل

• اجسام آزاد در مفصل را برمی دارد.

• برای جدا کردن پوشش مفصل ملتهب (سینوکتومی)

در حالی که آرتروسکوپی زانو روشی است که برای بسیاری از افراد مفید است، در مورد مفید بودن برخی از روش های آرتروسکوپی اختلاف نظر وجود دارد.

 استئوتومی

اگر آسیب به زانوی شما بیشتر به یک بخش محدود باشد، پزشک ممکن است جراحی به نام استئوتومی را توصیه کند. در طول جراحی استئوتومی، جراح استخوان ها را تغییر شکل  داده و مکان آنها را تغییر می دهد تا وزن آنها ازقسمت های آسیب دیده زانو برداشته شود. با انجام این کار می توان به تسکین درد و بهبود عملکرد کمک کند، به خصوص برای کسانی که حاضر به تعویض کامل زانو نیستند. همچنین ممکن است از استئوتومی برای اصلاح زانوی شکسته که به درستی بهبود نیافته، استفاده شود.

هزینه جراحی تعویض مفصل زانو 

هزینه تعویض مفصل زانو، با توجه به عوامل متعددی مانند مهارت جراح زانو، پیچیگی عمل جراحی، نوع و کیفیت پروتز، هزینه های بیمارستان و … سنجیده می گردد. برای کسب اطلاعات دقیق می توانید به مطب دکتر مسعود صابری جراح ارتوپد در غرب تهران مراجعه نمایید.

پاسخ

هجده + چهارده =

Call Now Button